ZSZ w Rawiczu dla Szpitala

Sytuacja, w jakiej postawiła nas wszystkich pandemia covid 19 nie jest łatwa. Mając na uwadze problemy, z jakimi mierzy się Szpital Powiatowy w Rawiczu  nauczyciele i uczniowie naszej szkoły postanowili wyjść im naprzeciw.  Dlatego w dniach 24 i 26 listopada zorganizowaliśmy zbiórkę artykułów potrzebnych zarówno  personelowi,  jak i dla pacjentom szpitala.

Hojność  darczyńców przeszła nasze oczekiwania. Otrzymaliśmy wiele kartonów środków higienicznych, takich jak ręczniki papierowe, papier toaletowy, chusteczki higieniczne, chusteczki nawilżone, rękawiczki, żele pod prysznic, maszynki do golenia, szampony, mydła w płynie, płyny antybakteryjne, pianki do golenia, pasty do zębów, szczoteczki do zębów, wodę.

Nie zawiedli  nauczyciele, uczniowie oraz ich rodzice, co bardzo cieszy. Jednak  szczególne podziękowania należą się  wspaniałej placówce przedszkolnej w Trzeboszu z oddziałem w Golinie Wielkiej. Dziękujemy również tym wszystkim mieszkańcom naszego miasta, którzy odpowiedzieli na nasz apel i przynieśli niezbędne środki higieniczne.

Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli naszą akcję. Wierzymy, że dobro przekazane innym zawsze wraca do człowieka.

 

Urszula  Urbanowicz
Anna Cwojdzińska

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress