ZSZ w Rawiczu podwójnym Mistrzem Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym!

W dniu 8 listopada 2019 r. w Jutrosinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Rawickiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców w ramach „ Licealiady” 2019/2020.     W rywalizacji dziewczyn brały udział 4  zespoły reprezentujące szkoły z Powiatu Rawickiego: ZS w Jutrosinie, ILO w Rawiczu,  ZSZ w Rawiczu i ZSPTKU w  Bojanowie. Nasze dziewczyny w składzie Klaudia Chwierot, Martyna Lorenc oraz rezerwowa Wiktoria Cheba dość gładko wygrały wszystkie spotkania i zostały Mistrzyniami Powiatu Rawickiego.

W rywalizacji chłopców brały udział pięć zespołów reprezentujące następujące szkoły:  ZS w Jutrosinie, ILO w Rawiczu, ZSPTKU w  Bojanowie, ZS w Miejskiej Górce oraz ZSZ w Rawiczu. Reprezentanci  naszej szkoły w  składzie: Oskar Dmyterko, Bartosz Świątkiewicz oraz rezerwowy Jakub Jasiak  podobnie jak dziewczyny wygrali wszystkie spotkania zdobywając tytuł Mistrza Powiatu. Dziewczyny jak i chłopcy awansowali do finału rejonu leszczyńskiego, który odbędzie się 4.12.2019r w Kościanie. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Kuba Kasprowicz
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress