ZSZ w Rawiczu wspiera Szlachetną Paczkę

Już drugi raz społeczność Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu przygotowała „Szlachetną Paczkę” dla potrzebującej rodziny. W minionym tygodniu uczniowie, nauczyciele, rodzice naszej szkoły organizowali niezbędne rzeczy wskazane w potrzebach rodziny wybranej w systemie Szlachetnej Paczki. Bardzo duże zaangażowanie pozwoliło na zebranie wszystkich wskazanych rzeczy. Szczególną potrzebą byłą wersalka oraz odzież, które zostały zakupione nowe. Bardzo dziękujemy wszystkim za ogromne zaangażowanie i wsparcie!

 

Anna Funka – Leciejewska
Pedagog szkolny ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content