AKADEMICKIE SPOTKANIE W ZSZ W RAWICZU

W czwartek 13 lutego br. w Zespole Szkół Zawodowych im. Stefana  Bobrowskiego w Rawiczu zorganizowane zostało przedsięwzięcie pt. „AKADEMICKIE SPOTKANIA”,  w czasie  którego uczelnie wyższe prezentowały swoje oferty edukacyjne.

W pierwszej części spotkania młodzież klas maturalnych mogła obejrzeć prezentację multimedialną, oraz zapoznać się z ofertami uczelni m.in. z Poznania, Wrocławia, Warszawy        i Łodzi. Uczniowie z zainteresowaniem wypytywali o nowe kierunki kształcenia na uczelniach wyższych. Wydarzenie to doskonale wpłynie na planowanie przyszłej kariery zawodowej uczniów kończących szkołę i mających dylemat przed wyborem dalszego kierunku kształcenia.

 

 

                                                                                              Nauczycielki ZSZ w Rawiczu:

Anna Cwojdzińska,

                                                                                                                       Paula Wałoszek

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content