Dołożyli kolejne trzy medale!

Trzy krążki podczas Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej w Ostrowie Wielkopolskim wywalczyli uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu. Niepokonana w biegu na 100 metrów okazała się uczennica klasy pierwszej Zasadniczej Szkoły Zawodowej – Kamila Kędzia. Pewnie przechodząc eliminacje, w sprinterskim finale pierwsza minęła linię mety, uzyskując nowy rekord życiowy (12,72 s).

Dobrze spisała się także męska część reprezentacji. Na najniższym stopniu podium, również na dystansie 100 metrów, stanął Kacper Grzelczak (11,66 s). W biegu finałowym pokonał o 2 setne sekundy swojego szkolnego kolegę – Kamila Mruga (11,68 s – 4. miejsce). Ostatni medal w konkurencji pchnięcia kulą 6 kg zdobył Arkadiusz Stachowski (11,44 m). Uzyskana odległość pozwoliła na zajęcie 3. lokaty. W zawodach wystartował również Bartosz Zygmunt, uzyskując w biegu na 100 m dalsze miejsce. Opiekunem reprezentacji była p. Weronika Waresiak.

Warto nadmienić, że to kolejne 3 medale, które ZSZ Rawicz zdobył w tym roku szkolnym w Lidze Lekkoatletycznej w ramach Licealiady. W edycji jesiennej uczniowie również stawali trzykrotnie na podium.

Medalistom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w zawodach sportowych w przyszłym roku szkolnym!

 

 

Weronika Waresiak
nauczycielka wychowania fizycznego w ZSZ w Rawiczu

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress