Faza grupowa I Halowego Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSZ w Rawiczu rozpoczęta!

W dniu 12 grudnia 2017 roku, w sali gimnastycznej ZSZ w Rawiczu, zainaugurowano fazę grupową I Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSZ w Rawiczu. Zawody otworzył Dyrektor szkoły, Pan Piotr Mosiek. Do udziału w turnieju zgłosiło się 96 uczniów, wchodzących w skład 12 drużyn. W pierwszym dniu rozgrywek wyłoniono finalistów 3 z 4 grup eliminacyjnych. Do ścisłego finału zakwalifikowały się następujące drużyny, zwycięzcy swoich grup: Pod napięciem, Coco Jambo oraz Bans Team. Najbardziej bramkostrzelnym uczniem tej fazy grupowej został Michał Gąsiorowki, który w dwóch meczach zdobył 7 bramek. Obecnie czekamy na ostatniego, czwartego finalistę, który zostanie wyłoniony w meczach czwartej grupy, rozegranych 18 grudnia br. Cieszymy się, że dotychczasowe spotkania odbyły się w zaciętej, ale sportowej atmosferze. Zwycięzcom grup gratulujemy i życzymy sukcesu w rozgrywkach ścisłego finału.

Poniżej przedstawiamy wyniki dotychczasowych rozgrywek grupowych:

 

Grupa 1

  • Coco Jambo – I miejsce
  • Karyny – II miejsce
  • Tyrany Hansa – III miejsce

Grupa 2

  • Bans Team – I miejsce
  • Sebixy – II miejsce
  • Teletubisie – III miejsce

Grupa 3

  • Pod napięciem – I miejsce
  • Smakosze – II miejsce
  • Świeżaki – III miejsce

 

 

Janusz Majer
Współorganizator turnieju, nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content