JESIENNE PEJZAŻE W ZSZ W RAWICZU

W listopadzie br. w Zespole Szkól Zawodowych w Rawiczu został ogłoszony konkurs fotograficzny, którego tematem stała się polska złota jesień. Była to swoista promocja naszego miasta i okolic. Młodzi artyści z technikum, jak i zasadniczej szkoły zawodowej nadesłali w formie elektronicznej wiele ciekawych prac.

W dniu 12 grudnia br. odbyło się podsumowanie konkursu, wręczenie nagród oraz wyróżnień. Ze względu na wysoki poziom reprezentowanych prac komisja konkursowa miała wyjątkowo trudne zadanie, by wyłonić zwycięzców. Ostatecznie przyznano dwa drugie i trzecie miejsca ex-aequo oraz wyróżnienie uczniom: Annie Michalskiej z klasy pierwszej technikum żywienia, Natalii Migdalczyk z klasy drugiej technikum żywienia, Zuzannie Winnej z klasy pierwszej technikum ekonomicznego, Marcelowi Walczakowi z klasy

pierwszej technikum mechanicznego, Wiktorii Tajchert z klasy drugiej zasadniczej szkoły zawodowej .

Wręczenia nagród dokonał dyrektor szkoły dr Piotr Mosiek wraz z organizatorkami konkursu.

 

Arleta Białecka
nauczycielka ZSZ w Rawiczu

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress