Kacper Grzelczak z rawickiego ZSZ zwycięzcą Gminnego Konkursu Historycznego Wiedzy o Rawiczu!

 

W dniu 5 kwietnia br. w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego Gminy Rawicz, odbył się finał konkursu organizowanego przez Młodzieżową Gminę Rawicz, przy współudziale UMiG. W etapie finałowym konkursu historycznego „Znam moje miasto”, wzięli udział najlepsi uczniowie szkół z Gminy Rawicz, wyłonieni w eliminacjach szkolnych (po trzech przedstawicieli z każdej szkoły).

Po rozwiązaniu testu, okazało się że trzy osoby osiągnęły ten sam najwyższy wynik. Konieczna była dogrywka, w której najlepszy okazał się uczeń ZSZ w Rawiczu, Kacper Grzelczak z klasy 3 TTI. Pozostali dwaj uczniowie ZSZ w Rawiczu, znaleźli się tuż za podium. Zwycięzcy i uczestnicy konkursu otrzymali nagrody rzeczowe.

 

Jakub Moryson
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress