Konkurs fotograficzny w rawickim ZSZ rozstrzygnięty!

W październiku br. dla wszystkich uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu został ogłoszony Konkurs Fotograficzny „Moja szkoła w obiektywie”, którego celem było utrwalenie w formie fotografii miejsc, terenów, budynków szkolnych oraz uchwycenie obiektywem aparatu różnych aspektów życia szkoły. To także forma promocji szkoły.

W ciągu miesiąca uczniowie zgłosili do konkursu ponad czterdzieści fotografii. W dniu 19 listopada br. komisja konkursowa dokonała oceny prac fotograficznych i przyznała nagrody w postaci talonów podarunkowych uczniom: Zofii Plewie, Aleksandrze Chudej z klasy pierwszej technikum ekonomicznego za zajęcie pierwszego i trzeciego miejsca; Ewelinie Rychlik z klasy pierwszej technikum logistycznego – laureatce trzeciego miejsca. Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców wręczyli zwycięzcom przedsięwzięcia organizatorki konkursu – p. Arleta Białecka oraz p. Iwona Samól-Biedrowska wraz z dyrektorem szkoły p. Piotrem Mośkiem.

Wyróżnienia otrzymali Adam Englert i Agata Ratajewska – uczniowie technikum budowlanego i handlowego. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie oraz zapraszamy do udziału w kolejnych jego edycjach!

 

Iwona Samól – Biedrowska
Arleta Białecka
Nauczycielki ZSZ w Rawiczu

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress