MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

W dniu 10 października 2018 roku odbył się turniej Tenisa Stołowego w Zespole Szkół Zawodowych im. Stefana Boborowskiego w Rawiczu. Rozgrywki odbywały się na sali gimnastycznej, brało w nich udział 16 chłopaków, grali systemem „każdy z każdym”.

Mistrzem szkoły został Oskar Dmyterko z klasy 1 TLG , który wygrał wszystkie mecze. Drugie miejsce zajął Bartosz Świątkiewicz z klasy 1 TTi , trzeci był tymczasem Eryk Antkowiak z klasy 2 TLG. Pierwsza trójka będzie reprezentować Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu na Finale Powiatowym w Drużynowym Tenisie  Stołowym,  który odbędzie się 25 października 2018 r. w Zespole Szkół w Jutrosinie. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Kuba Kasprowicz
Nauczyciel wychowania fizycznego w ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress