NASZ ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH DLA WOŚP!

W dniu pracy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – 12 stycznia 2020 roku, uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu, opiekunowie samorządu uczniowskiego – p. Magdalena Nawrot i p. Rafał Jędrzejak oraz dyrektor szkoły – p. Piotr Mosiek, przekazali na rzecz WOŚP zebraną przez szkołę kwotę w wysokości 1795,41 zł. Zebrana kwota była efektem zorganizowania przez placówkę kilku przedsięwzięć, w tym meczu siatkarskiego pomiędzy reprezentantami szkoły a pracownikami samorządowymi Starostwa Powiatowego. Szkoła ponadto przekazała do licytacji zakupione przez Samorząd Uczniowski srebrne serduszko; wielu uczniów pracowało też jako wolontariusze, dając wyraz swojej solidarności z ideą pomocowości i niesienia wsparcia potrzebującym.

Zespół Redakcyjny
ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content