Noc pełna wrażeń…

   Szkoła kojarzy się zazwyczaj z obowiązkami, nauką, koniecznością sprostania określonym wymaganiom.
Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego i Dyrekcji ZSZ w Rawiczu stereotyp ten, choć na chwilę, przestał funkcjonować. W dniu 1 grudnia br. po zapadnięciu zmroku szkoła zapełniła się uczniami, którzy zamiast podręczników i zeszytów zabrali ze sobą dobry humor i postanowili spędzić tę wyjątkową noc z rówieśnikami oraz nauczycielami.  Od godziny 20.00 do 24.00 młodzież mogła skorzystać z wielu ciekawych zajęć przygotowanych
z myślą o nich. W planie Nocy Mikołajkowej znalazła się między innymi projekcja filmu, który przyniósł naszej szkole ogólnopolską sławę („Wesele”) i zyskał uznanie profesjonalnego jury. Uczniowie wspólnie ubierali choinkę, uczestniczyli w rozgrywkach gier komputerowych FIFA 2017, a odważni  mogli spróbować swoich sił wokalnych
w karaoke.

Dla   uczniów lubiących sport i wysiłek fizyczny nauczyciele zorganizowali mecz siatkówki. Dla wszystkich uczestników Nocy Mikołajkowej przygotowany był poczęstunek oraz napoje.

Była to niezwykła okazja do wspólnej zabawy, integracji i spędzenia czasu w zupełnie inny sposób.

 

Sabina Kasprzak
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content