Profilaktyka z MONAR-u w Lesznie

W dniu 3 października 2019 roku w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu odbyło się spotkanie profilaktyczne na temat: Uzależnienia behawioralne i uzależnienia od substancji psychoaktywnych. Wydarzenie zorganizowane zostało przez Starostwo Powiatowe w Rawiczu, natomiast prelegentem była Pani Hanna Jędrzejewska z  Poradnia Profilaktyki i Terapii Uzależnień „Monar” z Leszna.

Młodzież z klasy 1TB, 2TBH, 1aw’,  2TTi, 1TLG oraz  3TE miała możliwość wysłuchania profesjonalnych wyjaśnień przyczyn, skutków oraz konsekwencji prawnych wynikających z używania substancji uzależniających. W czasach dzisiejszej dostępności do różnych środków uzależniających, wiedza ta jest niezbędna dla młodego człowieka.

 

Anna Funka-Leciejewska
Pedagog szkolny w ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content