Przedświąteczne spotkanie w Pomocnej Dłoni

Uczennice z III klasy technikum, kształcące się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych obsługiwały przedświąteczne spotkanie członków i sympatyków stowarzyszenia Pomocna Dłoń. Kasia Biedrowska, Ola Dmyterko, Natalia Nowacka, Ola Materkowska, Ola Rau, Anita Rosa, Ola Hądzlik, Magda Jarczewska oraz Ola Ratajczak zapewniły obsługę gastronomiczną uroczystej kolacji, która odbyła się w sali Domu Kultury w Rawiczu.

Wolontariuszki roznosiły posiłki, napoje, ciasto, porządkowały stoły i pomagały w kuchni. Wszyscy uczestnicy spotkania mogli poczuć świąteczną atmosferę podczas oglądania jasełek, które zaprezentowały dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3.Wspólnie z ludowym zespołem Dębioki śpiewane były popularne polskie kolędy.

Opiekunka młodzieży w imieniu dyrekcji, grona pedagogicznego i uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu złożyła świąteczne życzenia członkom stowarzyszenia Pomocna Dłoń oraz wszystkim zaproszonym gościom.

Opiekun wolontariuszy Renata Uźniak

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress