Stypendyści Fundacji Duda z ZSZ w Rawiczu

Poniedziałkowe popołudnie 17 września 2018 roku było wyjątkowym wydarzeniem dla czwórki uczennic laureatek  XII edycji Programu Stypendialnego Fundacji Rodziny DUDA im. Maksymiliana Duda. Uczennice Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu: Anna Piątek, Zuzanna Jelinowska, Klaudia Wachowiak oraz Aleksandra Ratajczak w Pałacu w Pakosławiu  otrzymały certyfikaty zwane „Świadectwem bycia dobrym”, jako podsumowanie wytrwałej pracy podczas programu stypendialnego. Ogromne gratulacje dla naszych uczennic, które przygotowały dla szkoły plansze z cytatem, która umieszczona została w holu sali gimnastycznej i może być mottem dla całej społeczności szkolnej.

„Nie marnuj szansy jaką dostajesz od ludzi, korzystaj z tego jakby to było warte miliony spełniaj to czego w życiu najbardziej pragniesz”.

 

 Anna Funka – Leciejewska
Pedagog szkolny ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content