„SZPRYCHY” i uczniowie ZSZ RAWICZ w akcji sprzątanie lasu w Dębnie Polskim

Członkowie SKT „SZPRYCHA”  i uczniowie ZSZ RAWICZ wzięli  udział w rajdzie oraz sprzątaniu lasu w Dębnie Polskim.

Grupa 29 uczniów ZSZ wraz opiekunami paniami wicedyrekor Patrycją Stelmaszyk i Darią Jagłą oraz opiekunem SKT Rafałem Jędrzejakiem udała się rowerami do Dębna Polskiego. Po dotarciu na miejsce uczniowie zostali przeszkoleni przez leśniczego Pana Mariusza Włodarczyka oraz Panią Magdaleną Zaremba ze Starostwa o zakresie i sposobie sprzątania lasu. Pan Marek Tyczyński opowiedział o lesie oraz o akcjach i społecznikach działających na jego terenie. Uczniowie wykazali się wielkim zapałem i po 1,5 godzinie cała przyczepka wypełniła się różnymi odpadami z lasu. Podsumowanie sprzątania odbyło się w świetlicy w Dębnie podczas wspólnego grillowania.

Bardzo dziękujemy sponsorom:

Firmie Dworecki za ufundowanie kiełbasek, Pani Zofii Adamskiej Sołtys Dębna Polskiego oraz mężowi za udostępnienie świetlicy i ufundowanie napojów, Panu Arkadiuszowi Mikołajczakowi za grillowanie kiełbasek, Panu Mariuszowi Włodarczykowi, Markowi Tyczyńskiemu oraz Pani Magdalenie Zarembie za przeszkolenie uczniów.

 

opracowali: Rafał Jędrzejak, Daria Jagła

 

 

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content