TRADYCJA PODTRZYMANA – II BAL ZAWODOWCÓW ZA NAMI!

W restauracji „Pod Topolami” w Sarnowie odbył się w sobotę 1 czerwca br.  II Bal Zawodowców Zespołu Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu. Wydarzenie rozpoczął tradycyjny polonez, przecięcie wstęgi potem były przemówienia dyrektora szkoły – Piotra Mośka, Katarzyny Matuszczak – przewodniczącej Rady Rodziców oraz tegorocznych abiturientów klas trzecich.

Wyrażam nieskrywaną nadzieję, iż realizowana w naszym Zespole praktyczna nauka zawodu oraz kształcenie ogólne umożliwią Wam stać się w najbliższej przyszłości znakomitymi fachowcami w wyuczanym zawodzie, zaangażowanymi w wykonywanie swoich obowiązków pracownikami, ale przede wszystkim – uczciwymi i godnymi zaufania partnerami na konkurencyjnym oraz wymagającym rynku pracy – powiedział Piotr Mosiek – Z całego serca życzę Wam także dalszego rozwoju zawodowego, nieustannego doskonalenia własnych umiejętności oraz kontynuowania nauki na kolejnych być może szczeblach edukacyjnego samorozwoju”.

Przedsięwzięcie nie byłoby możliwe bez wsparcia Rady Rodziców przy Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu.

 

Zespół Redakcyjny ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress