Udana zabawa i świąteczna atmosfera na wycieczce logistyków z klasy pierwszej

Świetna zabawa, wysiłek fizyczny i intelektualny towarzyszyły uczniom klasy pierwszej Technikum w zawodzie technik logistyk ZSZ w Rawiczu, którzy 11 grudnia br. wraz z wychowawczynią Alicją Stachowską i Panią Ewą Stachowiak udali się do Wrocławia.

Przyszli logistycy zdecydowali się na podróż pociągiem a potem tramwajami. Pierwszym  celem ich wycieczki był Park trampolin JumpWorld Wrocław, w którym integrowali się grając wspólnie w kosza, siatkówkę na trampolinach, rywalizując w przepychankach bokserskich oraz prezentując swoje umiejętności w akrobacjach do basenu z gąbek. Następnie poznawali tajniki funkcjonowania komunikacji miejskiej, rozkładów jazdy tramwajów i autobusów. Po posiłku w Galerii Dominikańskiej udali się do Escape Room Wrocław Let Me Out. W pokojach zagadek w  grupach zmagali się z tajemniczymi, mrocznymi i wymagającymi zgranego działania zadaniami. Wszyscy wyszli bardzo zadowoleni i przekonani, że muszą powtórzyć udaną zabawę. Kolejnym punktem wycieczki był Jarmark Bożonarodzeniowy na wrocławskim rynku. Uczniowie podziwiali stoiska, ozdoby świąteczne, pięknie rozświetloną choinkę i zamarzyli o Świętach  Bożego Narodzenia ze śniegiem. Mimo ponurej pogody cały czas towarzyszyła im fantastyczna atmosfera, uśmiech i super zgranie.

 

Alicja Stachowska
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress