Uczniowie biorący udział w projekcie „Cyfrowa Szkoła Wielkopolska 2030 – Wielkopolskie Laboratoria Badawcze” 10 lutego 2026 r. wzięli udział w wyjeździe edukacyjnym do Stacji Uzdatniania Wody w Załęczu. Była to doskonała okazja do połączenia wiedzy teoretycznej z praktyką oraz poznania pracy w profesjonalnym laboratorium.
Czytaj dalej
26 lutego odbyły się rozgrywki piłki siatkowej dziewcząt o Mistrzostwo Powiatu Rawickiego Szkół Ponadpodstawowyc .
Mistrzostwa odbyły się na sali gimnastycznej w I Liceum Ogólnokształcącym w Rawiczu. W turnieju wzięło udział pięć drużyn: ZSZ w Rawiczu, ZS w Jutrosinie , ILO w Rawiczu, ZS w Miejskiej Górce oraz ZSPTCKU w Bojanowie.
Czytaj dalej
Zapraszamy do udziału w II Forum Samorządów Uczniowskich pod Honorowym Patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty- 7.03.2025 r. (piątek). Szczegółowy program poniżej.
Czytaj dalej
Z inicjatywy Lokalnego Centrum Wolontariatu przy Centrum Usług Społecznych w Rawiczu w dniu 20 lutego br. zorganizowany został „Marsz przeciwko przemocy”. W tym ważnym wydarzeniu, podobnie jak w latach ubiegłych, czynny udział wzięli również uczniowie rawickiego Zespołu Szkół Zawodowych pod opieką pedagoga szkolnego p. Piotra Mośka.
Czytaj dalej
Zaproszenie na obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych – 1 marca 2025 r.