Drugie miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadpodstawowych

Drugie miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadpodstawowych Drużyna w składzie: Barteczka Katarzyna, Orlicka Anna, Ratajczak Martyna, Szulia Emilia, Misiewicz Milena, Mieszalska Julia, Tryba Maria, Maćkowiak Patrycja, Ulbin Gabriela, Zgoba Wiktoria.

30 stycznia br. odbyły   się rozgrywki piłki siatkowej dziewcząt o Mistrzostwo Powiatu Rawickiego Szkół Ponadpodstawowych.

Mistrzostwa odbyły się  na sali gimnastycznej  I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu.  W turnieju wzięło udział pięć drużyn: ZSZ w Rawiczu, ZS  w Jutrosinie, ILO w Rawiczu, ZS w Miejskiej Górce oraz ZSPTCKU w Bojanowie. Dziewczyny grały systemem „każdy z każdym”. Reprezentacja Zespołu Szkół Zawodowych w  Rawiczu wygrała pierwsze trzy mecze,  jednak w ostatnim uległa reprezentacji I LO w Rawiczu zajmując 2 miejsce w powiecie.

Skład drużyny z ZSZ w Rawiczu: Barteczka Katarzyna, Orlicka Anna, Ratajczak Martyna, Szulia Emilia, Misiewicz Milena, Mieszalska Julia, Tryba Maria, Maćkowiak Patrycja, Ulbin Gabriela, Zgoba Wiktoria.

Klasyfikacja  końcowa  Mistrzostw Powiatu Rawickiego w siatkówce dziewcząt na rok szkolny 2023/2024:

I    miejsce I LO Rawicz

II   miejsce ZSZ Rawicz

III miejsce ZS Miejska Górka

IV miejsce  ZS w Jutrosinie

V miejsce ZSPTCKU w Bojanowie

Gratulujemy wszystkim i życzymy dalszych sukcesów.

                                                                                            Kuba Kasprowicz

 

 

 

 

Zespół Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul. Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 65-545-30-72
E-mail: [email protected]

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 16:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content