Dzień Dziecka w ZSZ

Uczniowie na trasie gry miejskiej

29 maja br. w naszej szkole miało miejsce ciekawe wydarzenie – Dzień Dziecka.  W tym roku organizatorzy zadbali zarówno o rozwój intelektualny,  jak i fizyczny swoich uczniów. Dzień rozpoczął się zajęciami z wychowawcą, podczas których uczniowie mieli za zadanie przygotować plakaty o ciekawostkach geograficznych państw sąsiadujących z Polską.

Głównym punktem programu była gra miejska, na którą składało się 7 baz, rozmieszczonych po całym mieście. Jeden z punktów  zajęła Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Rawiczu. Każda klasa otrzymała mapę trasy i kartę gry, zaliczając poszczególne bazy musiała udzielić odpowiedzi na pytania związane z danym miejscem. Po 2-godzinnych zmaganiach terenowych uczniowie wrócili na boisko szkolne, gdzie czekały na nich kiełbaski z grilla i napoje. Przygotowany został również quizz z wiedzy o Ukrainie. Na koniec wyłoniony został zwycięzca tegorocznej gry miejskiej. Okazała się nim  klasa 2tlż.

Ten dzień był okazją do integracji młodzieży poprzez wspólną zabawę i naukę.  Czekamy już na kolejny rok!

                                                                                                                    Opiekunowie SU

                                                                                                                   Magdalena Nawrot

                                                                                                                   Rafał Dziewięcki

 

Zespół Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul. Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 65-545-30-72
E-mail: [email protected]

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content