Fachowcy opuszczają mury ZSZ w Rawiczu

Tytuł „Najlepszego Absolwenta Branżowej Szkoły I Stopnia” przypadł w tym roku Wiktorii Neumann z klasy 3 bw. Nagrodę wręczył starostwa Adam Sperzyński oraz dyrektor placówki Daria Jagła.

Dla młodzieży kształcącej się w Branżowej Szkole I Stopnia dzisiejszy dzień był niezwykle ważny. 21 czerwca br. o godz.12.00 odbyła się akademia, w czasie której  uczniowie czterech klas otrzymali  świadectwa ukończenia szkoły.

Gratulacje otrzymali od dyrektor placówki Darii Jagły, która w swoim przemówieniu podkreśliła, jak długą i nie zawsze łatwą drogę przeszli, by osiągnąć cel. Dodała  również, że na współczesnym rynku pracy jest duże zapotrzebowanie na rzemieślników. Dyrektor Jagła zachęciła także absolwentów do dalszej nauki w Branżowej Szkole II Stopnia.

Słowa uznania skierował w stronę młodzieży  także starosta Adam Sperzyński. W swoim przemówieniu podkreślił, że umiejętności absolwentów są dziś poszukiwane i cenione. Życzył młodzieży szczęścia w dorosłym życiu i spełnienia wszelkich marzeń.

Tytuł „Najlepszego Absolwenta Branżowej Szkoły I Stopnia” przypadł  w tym roku Wiktorii Neumann z klasy 3 bw. Nagrodę wręczył starostwa Adam Sperzyński oraz dyrektor placówki Daria Jagła.

Uhonorowani zostali także najlepsi sportowcy.

Na zakończenie uczniowie technikum przygotowali dla swoich kolegów opuszczających mury Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu krótką część artystyczną.

 

 

Zespół Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul. Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 65-545-30-72
E-mail: [email protected]

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 16:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content