„KSIĘGOWY OCZAMI NASTOLATKA”

prace plastyczne wykonane w dowolnej technice z możliwością zastosowania różnych materiałów o tematyce technik rachunkowości

29 maja br. w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego „Księgowy oczami nastolatka”. Konkurs organizowany był dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej w dowolnej technice z możliwością zastosowania różnych materiałów. Tematyka konkursu obejmowała wyobrażenie młodzieży o zawodzie technik rachunkowości, który od roku szkolnego 2024/2025 znajdzie się w ofercie edukacyjnej ZSZ w Rawiczu. Jury dokonało oceny licznych prac i postanowiło nagrodzić trzy najciekawsze i warte wyróżnienia rysunki, których autorkami są:

  • Julia Korkus z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Słupi Kapitulnej,
  • Zuzanna Płóciennik ze Szkoły Podstawowej w Pakosławiu,
  • Wiktoria Białowąs z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 2 w Rawiczu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a autorkom nagrodzonych prac serdecznie gratulujemy!!!!

Zespół Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul. Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 65-545-30-72
E-mail: [email protected]

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content