„Między nami pokoleniami” 

17 maja br. odbyło się spotkanie młodzieży i seniorów z Domu Pobytu Dziennego w Rawiczu w ramach projektu „Między nami pokoleniami”.  Uczniowie i seniorzy tym razem wspólnie grali w gry planszowe, co było ciekawym doświadczeniem pokoleniowym.

Atmosfera podczas spotkania była wyjątkowo przyjazna i pełna uśmiechu. Wzajemne wsparcie i radość z udanej zabawy tworzyły silne więzi między współtowarzyszami. Wszyscy byli zafascynowani możliwościami, jakie dają gry planszowe. Grając razem, młodzież i seniorzy, dowiedzieli się wiele o sobie odkrywając nowe talenty i umiejętności.

Karolina Wojtaszyk

Zespół Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul. Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 65-545-30-72
E-mail: [email protected]

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 16:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content