Niech żyją wakacje!

społeczność szkolna podczas apelu

Dla wielu uczniów to najbardziej radosny i długo wyczekiwany dzień w całym roku szkolnym. 21 czerwca br. na boisku szkolnym ZSZ w Rawiczu odbyła się uroczysta akademia podsumowująca rok szkolny 2023/ 2024. Uroczystość prowadziła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Julia Chrustek.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się: starostwa rawicki Adam Sperzyński, przewodnicząca Rady Rodziców Joanna Szymkowiak, przedstawiciele zakładów pracy współpracujących ze szkołą, a także rodzice.

Dyrektor placówki, Daria Jagła, pogratulowała wszystkim uczniom, którzy otrzymali promocję do klasy programowo wyższej i życzyła młodzieży udanych, radosnych i niezapomnianych  wakacji. Podziękowania skierowała również w stronę rodziców, nauczycieli i organu prowadzącego.

W czasie akademii podziękowano również nauczycielom, którzy z różnych powodów kończą pracę w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu. Młodzież w sposób wyjątkowy pożegnała p. Annę Funkę – Leciejewską, dotychczasowego pedagoga.

Tytuł „Najlepszego Ucznia Technikum w Rawiczu” przyznany został  Michałowi Paszkowskiemu  z klasy 1 TE.  Bartosz Szczepaniak z klasy 1 bw  został uhonorowany tytułem „Najlepszego Ucznia Szkoły Branżowej I Stopnia”.

Najbardziej zaangażowani  uczniowie klasy patronackiej  4 TLE (objętej opieką PGE Energetyki Kolejowej) otrzymali nagrodę ufundowaną przez firmę.

Akademia wieńcząca rok szkolny 2023/ 2024 była przede wszystkim okazją do nagrodzenia uczniów, którzy uzyskali świadectwa z wyróżnieniem. Otrzymali oni nagrody ufundowane przez Radę Rodziców działającą przy Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu.

Życzymy dyrekcji, nauczycielom i uczniom radosnych, niezapomnianych wakacji!

 

Zespół Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul. Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 65-545-30-72
E-mail: [email protected]

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 16:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content