Niezapomniana przygoda naukowa w busie Klementyna!

12 stycznia 2024r. wszyscy uczniowie z klas technikum kształcącego w zawodzie technik elektryk mieli niecodzienną okazję odwiedzenia laboratoriów w busie Klementyna Złączki Wago.
Ta wizyta była nie tylko wyjątkową przygodą, ale również doskonałą lekcją z zakresu nauki, technologii i innowacji. W czasie wizyty nasi uczniowie mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi technologiami i eksperymentami prowadzonymi w mobilnym laboratorium.
Uczniowie aktywnie uczestniczyli w różnych doświadczeniach i zadawali mnóstwo pytań, pogłębiając swoją praktyczną wiedzę z przedmiotów zawodowych.
Dziękujemy zespołowi naukowemu Klementyna Złączki Wago za serdeczne przyjęcie i dzielenie się z nami swoją pasją do nauki. Jesteśmy wdzięczni, że mogliśmy zobaczyć, jak wiele fascynujących eksperymentów można przeprowadzić w tym mobilnym laboratorium.
Również dziękujemy naszym uczniom za aktywny udział i za to, że reprezentowali naszą szkołę w tak znakomity sposób. Wasze zainteresowanie nauką i chęć zgłębiania wiedzy napawa nas dumą!
Pomysłodawcą wizyty busa Klementyna w Zespole Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu była p. Marita Cwojdzińska (nauczycielka przedmiotów zawodowych elektrycznych) wraz z lokalną firmą ELMARO, której właścicielem jest p. Krzysztof Puślecki.
Ogromnie dziękujemy p. Krzysztofowi za ufundowanie niespodzianek w formie drobnych gadżetów dla naszych uczniów.

Marita Cwojdzińska

Zespół Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul. Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 65-545-30-72
E-mail: [email protected]

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 16:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content