Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

9 stycznia br.  odbyła się w naszej szkole  XXXVIII edycja Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Troje uczniów klas 2TE, 3 TEL oraz 4TB zmierzyło się z pytaniami dotyczącymi ogólnej wiedzy przyrodniczej, ochrony przyrody  czy segregacji śmieci.

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej jest fantastyczną okazją do kształtowania właściwych postaw wobec środowiska, poszerzanie świadomości ekologicznej i możliwości poprawy jakości życia poprzez działanie na rzecz przyrody.

Zachęcamy wszystkich uczniów do przygotowań i udziału w kolejnych edycjach.

Zespół Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul. Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 65-545-05-96
E-mail: [email protected]

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 16:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content