Pierwsze miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej chłopców Szkół Ponadpodstawowych

Pierwsze miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej chłopców Szkół Ponadpodstawowych   Drużyna w  składzie Alex Gajowczyk, Kacper Karkosz, Aleksander Staśkiewicz, Bruno Wojciechowski, Bartosz Stelmaszyk, Alan Dąbrowicz, Jakub Plewa, Adrian Grześkowiak, Jakub Włodarczyk, Krystian Sikora, Jan Krzyżosiak.

1 lutego odbyły się rozgrywki piłki siatkowej chłopców  o Mistrzostwo Powiatu Rawickiego Szkół Ponadpodstawowych.

Mistrzostwa odbyły się  na sali gimnastycznej w I Liceum Ogólnokształcącym w Rawiczu. W turnieju wzięło udział pięć drużyn: ZSZ w Rawiczu, ZS  w Jutrosinie, ILO w Rawiczu, ZS w Miejskiej Górce oraz ZSPTCKU w Bojanowie. Chłopcy grali systemem „każdy z każdym”. Reprezentacja Zespołu Szkół Zawodowych w  Rawiczu wygrała wszystkie  mecze 2:0  i tym samym została mistrzem powiatu w siatkówce chłopców szkół ponadpodstawowych w roku 2023/24.

Skład drużyny  ZSZ w Rawiczu: Alex Gajowczyk, Kacper Karkosz, Aleksander Staśkiewicz, Bruno Wojciechowski, Bartosz Stelmaszyk, Alan Dąbrowicz, Jakub Plewa, Adrian Grześkowiak, Jakub Włodarczyk, Krystian Sikora, Jan Krzyżosiak.

Klasyfikacja  końcowa  Mistrzostw Powiatu Rawickiego w siatkówce chłopców – rok szkolny 2023/2024:

I    miejsce ZSZ Rawicz

II   miejsce ZS Miejska Górka

III miejsce I LO Rawicz

IV miejsce  ZS w Jutrosinie

V miejsce ZSPTCKU w Bojanowie

Gratulujemy wszystkim i życzymy dalszych sukcesów .

                                                                                                            Kuba Kasprowicz

 

 

Zespół Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul. Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 65-545-30-72
E-mail: [email protected]

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 16:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content