Pierwsze miejsce w rejonie

22 maja br. przy Szkole Podstawowej nr 9 w Lesznie odbyły się Mistrzostwa Rejonu Leszczyńskiego w piłce plażowej chłopców.

W rywalizacji brało odział 5 reprezentacji szkół-mistrzów swoich powiatów. Powiat rawicki reprezentowali chłopacy z ZSZ w Rawiczu.  Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. ZSZ w Rawiczu przegrał tylko jeden mecz,  pozostałe 3 mecze zakończyły się sukcesem. W końcowym podsumowaniu punktów okazało się, że 3 drużyny mają taka samą ilość. W ostatecznym rozrachunku reprezentacja ZSZ w Rawiczu  w składzie: Adrian Siecla, Kacper Karkosz, Bruno Wojciechowski zajęła I miejsce i została Mistrzem Rejonu Leszczyńskiego, tym samym  awansując do  finału wojewódzkiego.

Ostateczna kolejność:

1 miejsce ZSZ w Rawiczu

2 miejsce ZSO w Wolsztynie

3 miejsce LO w  Gostyniu

4 miejsce ZSRB w Lesznie

5 miejsce LO w Kościanie

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

                                                                                                           Kuba Kasprowicz

Zespół Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul. Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 65-545-30-72
E-mail: [email protected]

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content