Podsumowano realizację programu Erasmus+

W miniony piątek, w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu uroczyście podsumowano realizację programu Erasmus+ „Zawodowe doświadczenie na europejskim rynku pracy” . Realizacja tego projektu umożliwiła odbycie w Hiszpanii praktyk zawodowych 17 uczniom z trzech szkół:

– Zespół Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu,

– Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych CKU,

– Zespół Szkół Ogólnokształcących we Włoszakowicach.

Na przełomie lutego i marca br. w Walencji młodzież szkoliła się w różnych zawodach. Z ZSZ Rawicz swoje kwalifikacje zawodowe podnosili technicy żywienia i usług gastronomicznych, z ZSPT CKU Bojanowo informatycy oraz weterynarze, a z ZSO Włoszakowice fryzjer, sprzedawca, elektromechanik maszyn i urządzeń, mechanik, operator maszyn rolniczych i monterzy zabudowy i robót wykończeniowych. Natomiast w okresie wakacyjnym 3 nauczycielki swoje kompetencje podnosiły na kursie kulinarnym z kuchni śródziemnomorskiej i zróżnicowanej kuchni ekologicznej.

To już kolejny projekt, który Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu realizował we współpracy z Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie. Podsumowanie było okazją do spotkania się z uczniami, opiekunami, szkolnymi koordynatorami projektów i dyrektorami szkół oraz wręczenia certyfikatów i podziękowań.

Fot. Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu

Podsumowanie projektu Erasmus +

Podsumowanie projektu Erasmus + Podsumowanie projektu Erasmus +Podsumowanie projektu Erasmus +Podsumowanie projektu Erasmus +Podsumowanie projektu Erasmus +Podsumowanie projektu Erasmus +Podsumowanie projektu Erasmus +Podsumowanie projektu Erasmus +Podsumowanie projektu Erasmus +Podsumowanie projektu Erasmus +Podsumowanie projektu Erasmus +

Zespół Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul. Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 65-545-30-72
E-mail: [email protected]

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content