Szprycha na Rajdzie Niepodległości 2023

Uczniowie należący do koła rowerowego „Szprycha” wraz z opiekunami: Rafałem Jędrzejakiem i Klaudią Gogolewską wzięli udział w rajdzie zorganizowanym przez oddział PTTK w Rawiczu z okazji Dnia Niepodległości. Trasa rajdu przebiegała przez następujące miejscowości: Rawicz, Miejska Górka,  Konary, Zawady, Słupia Kapitulna, Rawicz. Najważniejszym, symbolicznym momentem w czasie rajdu było złożenie kwiatów pod Pomnikiem  Żołnierza Polskiego z okazji  kolejnej rocznicy odzyskania wolności przez nasz naród.

Łącznie uczestnicy rajdu przejechali ponad 40 km. W Miejsce Górce i Zawadach nastąpiła przerwa na poczęstunek i ognisko.

Rajd Niepodległości to połączenie turystyki rowerowej z lekcją patriotyzmu na terenie powiatu rawickiego.

                                                                                                      Rafał Jędrzejak i Klaudia Gogolewska

 

Zespół Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul. Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 65-545-30-72
E-mail: [email protected]

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 16:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content