Uczniowie ZSZ w Rawiczu pomagają!

W czwartek 9 listopada br. w naszej szkole odbyła się akcja charytatywna z udziałem wolontariuszy ze Szkolnego Klubu Wolontariatu. Celem akcji była pomoc dla Huberta Barteczki, który potrzebuje wsparcia na rehabilitację. Chętni uczniowie przygotowali ciasta, a następnie w ramach wolontariatu sprzedawali je swoim kolegom i koleżankom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły. Akcja pomocy dla Huberta trwa w dalszym ciągu, gdyż czekamy na nakrętki,  które można przynosić do wychowawców. Warto w ramach podsumowania przytoczyć słowa Flory Edwards:  „kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas”.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy zaangażowali się w tę akcję.

                                                                                                                                     Joanna Kopejkin

Zespół Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul. Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 65-545-30-72
E-mail: [email protected]

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 16:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content