Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/ 2024

4 września br. na boisku Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2023/ 2024. Dyrektor Daria Jagła powitała nauczycieli, uczniów, przedstawicieli rodziców i życzyła wszystkim siły, wytrwałości, a także  samych dobrych chwil w murach ZSZ w Rawiczu.

Dyrektor Daria Jagła  podziękowała także uczniom klas I ( łącznie 13 oddziałów klasowych) za wybór szkoły i życzyła powodzenia na kolejnym etapie edukacyjnym. Tego dnia uczniowie rozpoczynający naukę w technikum lub branżowej szkole I stopnia poznali swoich wychowawców, koleżanki i kolegów, a także zwiedzili budynki szkolne.

Wszelkiej pomyślności życzył nauczycielom i uczniom starosta rawicki Adam Sperzyński. Podkreślił, że już niedługo młodzież będzie mogła korzystać z nowoczesnej sali gimnastycznej.

Życzymy wszystkim uczniom ZSZ w Rawiczu, by każdy kolejny dzień  był krokiem do doskonalenia samego siebie. Nauczycielom zaś siły, wytrwałości, a także satysfakcji z wykonywanego zawodu.

                                                                      Sabina Kasprzak

Zespół Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul. Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 65-545-05-96
E-mail: [email protected]

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 16:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content