Wycieczka zawodowa na Targi Budowlane w Poznaniu

Klasa 3 Technikum Budowlanego uczestniczy wycieczce zawodowej na targi budowlane BUDMA w Poznaniu.

30 stycznia br. uczniowie klasy 3 Technikum Budowlanego mieli niepowtarzalną okazję uczestniczyć w wycieczce zawodowej na targi budowlane BUDMA w Poznaniu. To wydarzenie stanowiło nie tylko doskonałą okazję do poszerzenia wiedzy zawodowej, ale także inspirujący moment dla młodych adeptów techniki budowlanej.

Podczas wycieczki nasi uczniowie mieli szansę uczestniczyć w prezentacjach nowoczesnych maszyn budowlanych, dowiedzieć się o innowacyjnych technologiach stosowanych w branży oraz poznać najnowsze trendy w projektowaniu i budowie.

W trakcie spotkań z przedstawicielami firm branżowych uczniowie mogli zadawać pytania, wymieniać się doświadczeniami i nawiązywać cenne kontakty zawodowe.

Warto podkreślić, że wizyta na targach BUDMA była nie tylko doskonałą lekcją praktyczną, ale również inspirującym doświadczeniem dla młodych uczniów. Widok imponujących konstrukcji, innowacyjnych projektów i zaawansowanych technologii z pewnością rozbudził w nich pasję do zawodu oraz pobudził do dalszego kształcenia się.

Wycieczka na targi BUDMA 2024 była zatem nie tylko podróżą po świecie nowoczesnej technologii budowlanej, ale również istotnym elementem edukacyjnym.

Uczniowie klasy 3 TB wrócili do szkoły z bogatszą wiedzą, świadomością nowoczesnych rozwiązań oraz motywacją do dalszego doskonalenia się w swoim zawodzie.

                                                                                Marta Ziółkowska

Zespół Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul. Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 65-545-30-72
E-mail: [email protected]

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 16:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content