Zawody wojskowo- bojowe

19 maja br. w Rawiczu obchodzony  był Powiatowy Dzień Kadeta. Oprócz oficjalnych uroczystości,  na strzelnicy Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rawiczu odbyły się zawody wojskowo-bojowe szkół ponadpodstawowych. W zmaganiach wzięło udział 5 drużyn składających się z pięcioosobowej reprezentacji szkoły (w tym minimum 1 dziewczyny). Na torze sprawnościowym uczniowie,  oprócz umiejętności strzeleckich z karabinka KBKS, musieli zmagać się następującymi konkurencjami: rzut granatem,  czołganie, pokonanie trasy z płotkami, przejście po skrzyniach, zagadka (Alfabet Morse’a),pierwsza pomoc.

Wyniki zawodów:

 1. ZSP Nietążkowo
 2. I LO Rawicz
 3. ZSZ Rawicz
 4. ZS Jutrosin
 5. ZS Miejska Górka

Drużynowo w strzelaniu najlepsi zostali:

 1. ZSP Nietążkowo
 2. I LO Rawicz
 3. ZSZ Rawicz

Nasza szkołę reprezentowali:

 1. Kacper Godyla
  2. Kamil Dzikowski
  3. Adrian Matysiak
  4. Gniewko Świergocki
  5. Maria Wojtaszek

  Rezerwowi:
  1. Kamil Cymerlik
  2. Adrian Stachowiak

Zespół Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul. Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 65-545-30-72
E-mail: [email protected]

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content